Mobile arrow

Kontaktný formulár

Meno

E-mail

Mobil

Správa

Odoslať
Vaša správa bola úspešne odoslaná. :)
ISO:9001

Google adwords

ISO:9001

Google analytics

ISO:9001

EN:ISO 9001:2008

Katalóg billboardov

Katalóg billboardov

Katalóg služieb

Katalóg služieb

Reklamná agentúra Bratislava

31
marketingových stratégií

3421000
výtlačkov

172
grafických dizajnov

81
reklamných nosičov

97
realizovaných webov

367
fotografií

28
video spotov

Novinky

 • 19.05
  2016

  Ministerstvo financií Slovenskej republiky

  Ministerstvo financií Slovenskej republiky

  Pre Ministerstvo financií Slovenskej republiky sme zabezpečili komplexný prenájom mediálneho priestoru. Využili sme branding formou celopolepu a polepu zadných skiel dopravných prostriedkov mestskej hromadnej dopravy v štyroch mestách Slovenskej republiky: Bratislava, Košice, Banská Bystrica a Prešov. Súčasťou realizácie kampane bolo aj umiestnenie digitálnej hostesky a infokiosku v dvoch nákupných centrách v Bratislave.
  Ďalej
 • 12.11
  2015

  Trenčianska Univerzita Alexandra Dubčeka

  Trenčianska Univerzita Alexandra Dubčeka

  Pripravili sme webovú stránku pre Trenčiansku Univerzitu Alexandra Dubčeka. Trenčianska Univerzita sa zapojila do medzinárodného projektu Funglass kde vznikla spolupráca piatich významných univerzít. Ďakujeme za skvelú spoluprácu a vysoko profesionálny prístup.
  Ďalej
 • 23.10
  2015

  Patrik Herman - Central

  Patrik Herman - Central

  Mať skvelého partnera je dozaista výborná trefa do čierneho. Mať však dobre oblečeného partnera je pre niektoré ženy tiež dôležitá skoro charakterová vlastnosť. ADAM je slovenská spoločnosť, ktorá sa už viac ako 20 rokov špecializuje na pánsku módu. Nájdete tu štýlové a trendy košele, kravaty, obleky, kabáty. Novinkou sú polo športové tričká a úpletové farebné svetríky. Všetky košele značky ADAM sú ušité s láskou priamo v krajčírskej dielni v srdci Slovenska, takže u nás nájdete vždy nový kvalitný tovar.
  Ďalej
 • 28.09
  2015

  Magistrát - Hlavné mesto SR

  Magistrát - Hlavné mesto SR

  Pre magistrát hlavného mesta Slovenskej Republiky sme vytvorili komplexnú reklamnú kampaň ako aj video spot do TV. Projekt EKO+ Bratislava sa primárne bude zameriavať na spoločnosti, ktoré už úspešne absolvovali projekt EKOprofit Bratislava a zároveň majú sídlo na území mesta Bratislava. Do programu sa však môžu prihlásiť aj nové spoločnosti, ktoré majú záujem dozvedieť sa viac o zelených riešeniach pre ich firmy. Organizované budú 2 workshopy, ktoré bude slúžiť na prezentáciu informácií zapojeným spoločnostiam, ukážku praktických príkladov, ako aj výmenu skúseností medzi jednotlivými účastníkmi
  Ďalej
 • 30.06
  2015

  Slovenské národné múzeum

  Slovenské národné múzeum

  Letná sezóna 2015 sa v betliarskom kaštieli nesie v znamení legendárnej kráľovnej Alžbety, známej tiež pod menom Sisi. Múzeum sídliace v kaštieli Andrássyovcov sa rozhodlo o nej usporiadať výstavu, ktorá je vôbec prvou na Slovensku. V našej súčasnej kultúre je málo tak jednoznačných tém, ktoré zjednocujú vizuálnu predstavivosť či vedomie celých generácií, ako sú život a osudy cisárovnej a kráľovnej Alžbety. Práve oné vedomie či obraz, založené takmer výlučne na fikcii z päťdesiatych rokov 20. storočia nás v Betliari priviedlo k potrebe ukázať, čo všetko sa skrýva pod brilantne nasnímanou trilógiou režiséra Ernsta Marischku Sissi, v hlavnej úlohe s pôvabnou Romy Schneider. Rok čo rok si na Vianoce so zatajeným dychom sadáme k televíznym obrazovkám, aby sme opakovane prežili radosti i sklamania mladej láskavej cisárovnej a jej dobrého manžela, starostlivého cisára.
  Ďalej

Top klienti: